Kredyt hipoteczny Wągrowiec

Najlepsze rozwiązania by zagwarantować spokój i bezpieczeństwo dla Ciebie i twoich bliskich.

Decydując się na współpracę z moją osobą masz pewność, że zostaniesz poprowadzony przez całą drogę zdobycia wymarzonego domu, mieszkania lub działki.  Zaczynając od pomocy w znalezieniu interesującego miejsca, poprzez doradzenie najkorzystniejszej oferty kredytu hipotecznego, a kończąc na pomocy w uzyskaniu dofinansowań z różnych tytułów. 

Kredyt hipoteczny możesz uzyskać na następujące rodzaje nieruchomości:

Nieruchomości mieszkaniowe 

 • mieszkania
 • apartamenty
 • domy jednorodzinne
 • działki rolne

 

Nieruchomości komercyjne:

 • lokale usługowe
 • apart-hotele
 • hotele
 • biurowce
 • działki budowlane

Planując budowę mieszkania można starać się o następujące programy dofinansowań: 

 • Dom Energooszczędny - kwota dofinansowania wynosi 50 000 zł
 • Program mieszkanie dla młodych, którego dofinansowanie wynosi 10%

Kredyt mieszkaniowy to oczywiście niemałe zobowiązanie finansowe. Po jego wzięciu będziesz musiał spłacać go nawet kilkadziesiąt lat. Ze względu na to, że wzięcie kredytu hipotecznego jest bardzo poważną decyzją, warto skorzystać ze wsparcia pośrednika – doradcy. Tym bardziej, że taka osoba jest ekspertem na rynku kredytowym. Koszt kredytu hipotecznego będzie zatem optymalny, jeśli mi zaufasz.

Kredyt hipoteczny od a do z - kompleksowa oferta hipoteczna

Uzyskanie kredytu mieszkaniowego w banku jest często trudnym procesem. Na szczęście ufając specjalistom, możesz być spokojny o:

Wesprę Cię bowiem kompleksowo w procesie brania kredytu hipotecznego. Towarzyszyć będę Ci zarówno przy ocenie zdolności, jak i uruchomieniu środków. Przez cały czas będziesz mieć gwarancję stałego kontaktu oraz informowania Ciebie o każdym podejmowanym kroku.

Koszt kredytu hipotecznego - możliwe programy dofinansowania

Budowa domu energooszczędnego jest bardziej kosztowna niż budowa domu tradycyjnego. Dom energooszczędny może być droższy w budowie nawet o 10 -15%. W związku z tym możliwe jest uzyskanie dofinansowania do domów energooszczędnych. Dopłaty do kredytu z wojewódzkich funduszy ochrony środowiska są naprawdę opłacalne. Zmniejszenie kosztów kredytu hipotecznego w wysokości 50000 zł może pokryć wydatki takie jak:

Do kosztów kwalifikowanych do dofinansowania nie zalicza się jednak kosztów wykończenia budynku.

Kredyt mieszkaniowy Wągrowiec - dlaczego warto mi zaufać?

Korzystając z moich usług, nie musisz martwić się formalnościami związanymi z ubieganiem się o kredyt. Dzięki temu, że mam wieloletnie doświadczenie, zawsze znajduję dogodny sposób na sfinansowanie nieruchomości. Warto mi zaufać również dlatego, że na każdym etapie wnioskowania otrzymasz moje rady.

Oczywiście jeśli chcesz, mogę pomóc Ci jedynie w wyborze dogodnej oferty kredytowej. Jednak, jeśli jesteś tym zainteresowany, mogę uczestniczyć w całym procesie kredytowym oraz występować w roli na przykład negocjatora. Jako doradca z wieloletnim doświadczeniem mogę wyręczyć Cię, jeśli nie czujesz się najlepiej w tematach finansowych. Możesz także liczyć na moje wskazówki, dzięki którym zwiększysz zdolność kredytową. Nie tylko wskażę Ci wszystkie wyliczenia, ale również wynegocjuję wysokość prowizji, którą pobiera bank za udzielenie kredytu. Jeśli chcesz, mogę być również obecny przy spotkaniach z pracownikiem banku.

Kredyt nieruchomości Wągrowiec - dlaczego warto go wziąć?

Nie jest niczym nietypowym chęć posiadania własnego mieszkania. Nie każdy jednak może pozwolić sobie na to, aby koszt mieszkania pokryć od razu. Kredyt mieszkaniowy w Wągrowcu i okolicach opłaca się z kilku powodów. Przede wszystkim ma on niską stopę procentową. Masz możliwość dla przykładu zdecydowania się na krótki okres spłacania i niską sumę odsetek.

Zastanawiając się, czy wziąć kredyt hipoteczny, możesz porównać do siebie kwoty, które opłacałbyś za wynajem mieszkania do kwoty rat. Nierzadko okazuje się, że kredyt hipoteczny wychodzi po prostu taniej. Zdecydowaną zaletą tego rozwiązania jest również fakt, że po upływie okresu, w którym opłacasz raty kredytu, mieszkanie jest w 100 procentach Twoje. Dzięki temu możesz swobodnie zmienić wystrój mieszkania, remontować go, a także nie obawiać się przedwczesnego rozwiązania umowy z właścicielem.

Jeżeli zastanawiasz się nad tym, czy wziąć kredyt hipoteczny, koniecznie zgłoś się do mnie. Dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu, a także wysokiemu poziomowi wiedzy oraz umiejętności w branży finansowej znajdę dla ciebie najlepszą ofertę, dzięki której spełnisz swoje marzenia.

Bezpośrednio od sprawdzonych developerów

Skontaktuj się ze mną, a pomogę i wybrać najkorzystniejsza ofertę kredytu hipotecznego 

Kredyt hipoteczny Wągrowiec